WKD nagradza laureatów Konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale SiMR

Czterech mężczyzn stojących na tle ściany z dużym czerwono-niebieskim napisem składającym się z liter WKD.

Warszawska Kolej Dojazdowa nagrodziła laureatów XXVI edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale SiMR:

• inż. Daniela Stryjewskiego za pracę inżynierską pt. „Projekt urządzenia umożliwiającego lokalizacje oraz odczyt parametrów diagnostycznych pojazdu z wykorzystaniem Internetu Rzeczy”,
  • mgr. inż. Michała Gorzyma za pracę magisterską pt. „Stanowisko do badania oporów toczenia koła terenowego pojazdu specjalnego”.

Spotkanie odbyło się 23 maja 2023 r. w siedzibie Spółki w Grodzisku Mazowieckim. W imieniu Zarządu WKD nagrody przekazał Pan Tomasz Tretter – Członek Zarządu. Serdecznie gratulujemy naszym Absolwentom i życzymy im dalszych sukcesów!

Delegacja z Wydziału SiMR miała ponadto okazję do zapoznania się ze zbiorami Izby Tradycji EKD/WKD. Zachęcamy Studentów i Pracowników Wydziału SiMR do zwiedzenia ekspozycji.

Source URL: http://simr.pw.edu.pl/aktualnosc/wydzial-wspolpraca/1612-wkd-nagradza-laureatow-konkursu-na-najlepsza-prace-dyplomowa